Historia antykultury z autografem + 2 nowości

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wydawnictwo Key4
  • Dostępność: Jest Jest
  • kpt.
  • 150,00 zł

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby nabyć egzemplarz Historii antykultury z autografem autora, wydawnictwo Key4 ogłasza promocję, w której każdy, kto kupi dwie z trzech nowości wydawnictwa, będzie mógł spełnić to pragnienie. Warunki dokonania takiego zakupu zawarte są w pełnym opisie produktu.

NIE SAMYM KARONIEM ŻYJE CZŁOWIEK – i nawet, w ramach różnicowania diety, nie powinien! Zapewne sam autor Historii antykultury zaleciłby swoim czytelnikom, poza zgłębianiem swojej książki, także inne lektury, takie jak np. dzieła Marksa czy Manifest z Ventotene, a dla przeciwwagi – także opracowania traktujące o Kościele katolickim, który (co dobitnie pokazuje w swojej książce) od zarania dziejów był jedynym skutecznym antidotum na zło, które toczyło ludzkość. Wydawnictwo Key4, wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, wprowadza do obiegu aż trzy nowości, które mogą posłużyć za klucze do zrozumienia dzisiejszego kryzysu w Kościele, a co za tym idzie – także w otaczającym nas świecie.

Aby zachęcić tych z Państwa, którzy wysoko cenią sobie Historię antykultury i chcieliby nabyć (drugi?) egzemplarz z autografem autora, wydawnictwo Key4 ogłasza promocję, w której każdy, kto kupi dwie z trzech nowości wydawnictwa, będzie mógł spełnić to pragnienie.

Dla uproszczenia w sklepie został utworzony widoczny produkt-zestaw nazwany „Historia antykultury z autografem + 2 nowości” w cenie 150 zł. Realizując zamówienie, w rubryczce „Uwagi do zamówienia” należy podać wybrane dodatkowe tytuły, które można obejrzeć tutaj: https://key4.pl/category/nowosci?horizontal (uwaga – można kupić dwa egzemplarze jednego tytułu; będzie to wypełnieniem warunku promocji).

Uśredniona cena obejmuje już dostawę na terenie Polski (InPost – kurier lub paczkomat). Klienci zagraniczni, którzy chcieliby dokonać promocyjnego zakupu, są proszeni o kontakt z wydawnictwem w celu uzgodnienia warunków wysyłki (niestety, obecna sytuacja nieco zdestabilizowała nam wysyłkę zagraniczną... ze swej strony bardzo przepraszamy za komplikacje!).

Serdecznie zachęcamy do nabywania Historii antykultury z autografem (liczba dostępnych egzemplarzy jest – siłą rzeczy – ograniczona) i wzbogacenia przy tej okazji swojej biblioteczki o wartościowe tytuły.

UWAGA – Z POWODÓW TECHNICZNYCH OBECNIE NIE DA SIĘ WZBOGACIĆ PROMOCYJNEGO ZESTAWU O DODATKOWE PRODUKTY W SPOSÓB AUTOMATYCZNY. MOŻNA TO ZROBIĆ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB – OSOBY CHCĄCE KUPIĆ DODATKOWE ARTYKUŁY (oraz żeby załapały się na gratisową przesyłkę wraz z zestawem promocyjnym) PROSZONE SĄ O KUPIENIE ICH W ODRĘBNYM ZAMÓWIENIU Z FORMĄ DOSTAWY „ODBIÓR OSOBISTY” (darmowy) ORAZ ZAZNACZENIE TEGO FAKTU W UWAGACH DO JEDNEGO Z ZAMÓWIEŃ LUB W MAILU WYSŁANYM NA sklep@key4.pl. Przepraszamy za utrudnienia!